LUXURY SERUM KERATIN HAIR REPAIR


   Keratynowe serum do włosów mój ratunek na niesforne oraz plątliwe włosy. Wystarczy zaaplikować produkt by włosy z nami współpracowały i stały się mniej oporne. Lekka formuła nie obciąża włosów oraz ich nie przetłuszcza co jest bardzo dużym plusem dla odżywek, których nie spłukujemy.  


       Możemy stosować je zarówno na wilgotne jak i suche włosy. Co jest świetnym rozwiązaniem na wakacyjny sezon, gdy nasze włosy są narażone na promienie słoneczne, wodę czy wiatr. Opakowanie jest niewielkie także możemy je zabrać ze sobą wszędzie. 


     Serum zawiera aminokwasy dzięki którym nasze włosy są wzmocnione i zregenerowane od wewnątrz. Natomiast kreatyna zamyka łuski włosów co sprawia, że przywraca włosom witalność, połysk oraz miękkość. Większość obietnic producenta spełnia produkt na pewno po jej użyciu czuję, że moje włosy są miękkie łatwo się rozczesują oraz nie puszą się. Stosuję je 2-3 razy w tygodniu po kąpieli. 


       Sposób użycia jest bardzo prosty. Wystarczy 1-2 aplikacje jak wspomniałam na wilgotne bądź suche włosy. Na moje długie włosy stosuje 3-4 aplikacje. Czasami denerwuje mnie aplikator, który dozuje małą ilość produktu ale ma to swoją zaletę gdyż nie przesadzimy z ilością produktu. Serum ma pojemność 30 ml. Po odlepieniu etykiety widzimy ile produktu nam pozostało. 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2014 Polinworld , Blogger