PREZENT NA WALENTYNKI DLA NIEGO

Kiss, kiss

      Do walentynek zostało niewiele czasu. Tym postem spróbuję ułatwić Tobie wybór prezentu. Jedni walentynki obchodzą inni wręcz przeciwnie. W moim odczuciu takie święto powinno być codziennie. Nie tylko raz w roku. O uczucia powinniśmy dbać codziennie i nie mówię tu o drogich prezentach ale o małych gestach. Wszystko zależy od potrzeb ukochanego. Dwa lata temu na walentynki sprawiłam narzeczonemu pada natomiast w tym roku zasłużył na dobrą whisky. Mężczyźni lubią konkretne prezenty na pewno nie ckliwe pierdoły. Pamiętaj o tym. 

*PERFUMY

>200
<200
*BIŻUTERIA 
*WHISKY 

   Idealnym prezentem dla faceta jest butelka whisky. Z naszych doświadczeń polecam szkocką, amerykańska nie sięga jej do pięt. Jeżeli chcesz by zauważył, że znasz się na rzeczy wybierz single malt. Jest o niebo lepsza. Godne polecenia: Glenfiddich, Dalmore, Macallan.

*KOLACJA

    Jak to mówią przez żołądek do serca. To przysłowie sprawdza się wielokrotnie. Przyrządzenie romantycznej kolacji przy świecach będzie odpowiednim prezentem. Jego ulubione danie albo coś co sprawi, że zakocha się na nowo. Do tego butelka ulubionego wina a dalej opisywać nie muszę. Jeżeli masz dwie lewe ręce w kuchni możesz zamówić katering bądź udać się na randkę do restauracji.

*WYJAZD WE DWOJE

      Natomiast dla miłośnika podróż proponuje zaplanować wyjazd. Na weekend albo może i dłużej. Zabierz go do kraju do którego chciałby się wybrać. Bądź do stolicy któregoś z kraju Unii Europejskiej i sprawdź jakie atrakcje proponuje miasto. Jest wiele ofert w biurach podróży. Nawet na weekendowy wypad coś znajdziesz. Jeżeli woli spokojniejsze podróże pomyśl o dobrym hotelu z basenem i masażem. 

Ciekawe oferty znajdziesz na:
*GADŻET 

   Dwa lata temu jak już wspomniałam kupiłam narzeczonemu pada. Akurat jego był na wykończeniu. Czasami wystarczy rozejrzeć co aktualnie mu potrzeba. Jeżeli lubi spędzać czas przy konsoli to może warto kupić grę na którą odkłada. Skupi się na tym co mu "szwankuje" i kup. Mężczyzna lubi praktyczne prezenty. 

*BILET NA MECZ, KONCERT, DO KINA CZY TEATRU

      Jeśli jest zapalonym kibicem spraw mu na walentynki bilet na mecz swojej ukochanej drużyny. Jeżeli nie przepadasz za takimi atrakcjami niech zabierze ze sobą kumpla. Wtedy i mecz i męski wypad zaliczony w jednym podejściu. Może w kinach właśnie grają jego ulubiony film? A może w najbliższym czasie zagra koncert jego ulubiony raper? Decyzja należy do Ciebie.

*DLA SPORTOWCA

        Piłkarz, siatkarz czy koszykarz? Prezenty związane z sportem są strzałem w dziesiątkę. Czy to strój do ćwiczeń, piłka, ochraniacze czy bluza z numerem ulubionego zawodnika sprawi mu ogromną radość. Z tego, że znasz jego ulubionego zawodnika. Ja znam. A Ty? 

*PRZEJAŻDŻKA SPORTOWYM SAMOCHODEM

    Idealny prezent dla fana motoryzacji. Na pewno niezapomniana przygoda pełna wrażeń. Skok adrenaliny gwarantowany. Ciekawe propozycje w swoim mieście znajdziesz na : www.groupon.pl 

*PRENUMERATA MIESIĘCZNIKA MOTORYZACYJNEGO

    Czy Twój mężczyzna ma swoje ulubione czasopismo, które co miesiąc nałogowo wykupuje? Prenumerata będzie dobrym rozwiązaniem i nie będzie musiał fatygować się do sklepu. Jest to praktyczny i na pewno trafiony prezent. 

*GRA PLANSZOWA

       Mam tu na myśli gry planszowe dla dorosłych. Na pewno w takie święto będzie to inny i mało oczywisty prezent, który zaskoczy wybranka. 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2014 Polinworld , Blogger